Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Czy to jest najlepsza opaska sportowa na rynku? - wedkarstwokatowice.pl

Czy to jest najlepsza opaska sportowa na rynku?

 

Opaska sportowa od Xiaomi doczekała się swojej 4 odsłony. Od pierwszej generacji, każda jej wersja była hitem sprzedażowym. Świetnie wpasowała się w trend bycia fit, łącząc monitorowanie naszej aktywności fizycznej z minimalistycznym wyglądem oraz konkurencyjną ceną. Jaka jest zatem czwarta generacja najpopularniejszej opaski sportowej?

Mi Band 4 to opaska czy smartwatch?

xiaomi smartwatch mi band 4Wygląd opaski nie zmienił się prawie wcale od poprzedniej generacji. Nadal mamy tutaj charakterystyczną dla Xiaomi “pastylkę” wkładaną w gumowy pasek. Dostępne są tutaj wszystkie podstawowe funkcje, jakimi powinna charakteryzować się opaska sportowa. Oprócz liczenia kroków, monitorowania naszych treningów biegowych czy na siłowni, dostępne mamy także monitorowanie naszego tętna, co pozwala o wiele dokładniej szacować spalone kalorie. Warto wspomnieć, że monitorowanie tętna odbywa się cały czas, zatem może informować nas także o konieczności wizyty u lekarze, jeśli opaska wykryje zbyt szybkie lub zbyt wolne tętno w stanie spoczynku. Największą nowością , jaka pojawiła się w Xiaomi smartwatch mi band 5 jest jednak kolorowy ekran OLED. W porównaniu do trzeciej generacji, ten ekran jest większy o 40 procent. Jednakże, pojawienie się tego ekranu, spowodowało, że społeczność zaczęła się zastanawiać, czy to dalej opaska sportowa, czy już smartwatch. Mnogość funkcji, w jakie wyposażona jest opaska Xiaomi sprawia, że faktycznie może ona konkurować z niektórymi smart zegarkami.

Kilka lat doświadczenia Xiaomi na rynku opasek sportowych pozwoliło stworzyć produkt, który jest najlepszy w swojej klasie. Dla wielu, opaska od Chińczyków jest tak dobra, że wygrywa nawet z niektórymi smart zegarkami, czyli urządzeniami z zupełnie innej kategorii. Pewnym jest to, że Mi Band 4 to prawdziwy lider, który oferuje mnóstwo funkcji, wykraczających poza te, które oferują standardowe opaski.