Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Czy depilacja laserem jest skuteczna? - wedkarstwokatowice.pl

Czy depilacja laserem jest skuteczna?

Obecnie bardzo duża liczba kobiet zmaga się ze zjawiskiem niechcianego, nadmiernego owłosienia. Oczywiście, problem da się rozwiązać, ale większość rozwiań jest bolesna i krótkotrwała. Z tego też względu, obecnie wiele kobiet wybiera bezbolesną depilację laserową.

Zalety lasera Sheer

light sheerOgromna liczba kobiet zmaga się z problemem związanym z nadmiernym owłosieniem. Z tym problemem można sobie radzić na kilka sposobów, ale większość z nich ma bardzo duże wady. Depilacja woskiem jest na przykład bolesna, a golenie się nie przynosi oczekiwanych i trwałych efektów. Stąd też stopniowo coraz większą popularnością cieszy się depilacja przy pomocy lasera, takiego jak light sheer. Ta metoda depilacja jest obecnie wykorzystywana w większości uznanych zakładów kosmetycznych, gdyż jest to metoda nowoczesna i jednocześnie bardzo mało bolesna. Dodatkowo, depilacja przy pomocy lasera light sheer pozwala osiągnąć bardzo duże, widoczne i trwałe rezultaty. Głównym wyróżnikiem tego lasera i faktem jego wysokiej skuteczności, jest zaawansowana technika depilacji, w którą jest on wyposażony. Laser podczas usuwania włosków przy pomocy wiązki lasera delikatnie unosi i rozciąga skórę, dzięki czemu jest ona bardziej napięta. To pozwala wiązce lasera na wnikniecie głębiej w warstwę skóry, aż do samych mieszków włosowych, a następnie ich trwałe zniszczenie. Drugą zaletą tego rodzaju lasera do depilacji jest fakt że podczas jej trwania ciągle schładza on skórę, bez konieczności stosowania żadnych dodatkowych preparatów chłodzących. Uczucie chłodu wywoływane poprzez ciągłe schładzanie skóry jest w stanie zminimalizować uczucie bólu nawet o połowę, co ważne – bez konieczności stosowania farmakologicznych środków przeciwbólowych. Wszystko to sprawia, że podczas depilacji opisywanym rodzajem lasera nie ma konieczności robienia przerw, a co z kolei znacznie skraca czas trwania całego zabiegu. Zazwyczaj sam zabieg nawet na dużej powierzchni skóry  nie przekracza kilkudziesięciu minut, a dodatkowo zapewnia bardzo trwałe efekty, wiec nie wymaga częstego powtarzania.

Walka z niechcianym owłosieniem nie musi być skazana na porażkę. Wystarczy bowiem stosować sposoby, które zagwarantują bezpieczną i bezbolesną depilację. Takie są właśnie nowoczesne rodzaje lasera do depilacji, które umożliwiają osiągniecie trwałych efektów depilacji.