Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Chciałem zamontować turbosprężarkę w aucie - wedkarstwokatowice.pl

Chciałem zamontować turbosprężarkę w aucie

Odkąd zdałem egzamin na prawo jazdy zacząłem marzyć o swoim pierwszym samochodzie. Odkładałem swoje ciężko zarobione pieniądze i już po kilkunastu miesiącach mogłem zwizualizować swoje marzenie. Udało mi się dostać przepiękny samochód w bardzo dobrym stanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie był to jednak samochód bez wad, a jedną z nich była niska moc silnika.

Poszukiwania dobrej turbosprężarki

turbosprężarki świętokrzyskieJednostka napędowa składała się z dość wiekowej już wolnossącej V6. Mimo pojemności prawie 4 litrów generowana moc nie przekraczała 200 koni mechanicznych. Udałem się do mojego dobrego przyjaciela mechanika, aby doradził mi jak bezpiecznie dla całego układu napędowego zwiększyć moc silnika. Ten po sprawdzeniu w jakim stanie są wszystkie odpowiedzialne za to komponenty powiedział mi, że potrzebuję turbosprężarki Świętokrzyskie posiada wielu sprawdzonych producentów tych elementów do aut. Nie było więc problemu ze znalezieniem odpowiedniej turbosprężarki. Musiałem powiedzieć tylko, o ile chce podnieść moc silnika. Stwierdziłem, że 250 koni mechanicznych będzie odpowiednią dla mnie mocą. Mechanik odpowiedział, że nie będzie z tym problemu. Miał dać mi znać, kiedy zamówione części dotrą do niego i będziemy mogli je zamontować w twoim aucie. Tak jak powiedzieliśmy tak zrobiliśmy i po tygodniu w moim samochodzie była już zamontowana nowa turbosprężarka. Całe przedsięwzięcie zajęło nam trochę czasu ale finalny efekt robił bardzo dobre wrażenie. Już w drodze na hamownię poczułem przyrost mocy.

Na hamowni po kilku testach otrzymałem wykres mocy. Wynikało z niego, że turbosprężarka daje dużo dodatkowej mocy mojemu autu. Ilość koni mechanicznych urosła o ponad 75, a do tego przybyło ponad 100 niutonometrów. Jestem bardzo zadowolony, że tak niskim kosztem i w tak krótkim czasie udało się znacznie polepszyć osiągi mojego samochodu, a w dodatku turbosprężarka posiadała aż 5 lat gwarancji.