Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Bezpieczny płyn do deynfekcji - wedkarstwokatowice.pl

Bezpieczny płyn do deynfekcji

Jeszcze do niedawna odkażanie rąk było powszechne jedynie w szpitalach, gdzie konieczne jest zachowanie sterylnej czystość. Dziś prawie każdy obywatel posiada w domu lub nawet przy sobie specjalny preparat do szybkiego odkażania dłoni.

Co zawierają dobre płyny do odkażania dłoni?

płyn do dezynfekcji rąk ecolabDłońmi dotykamy twarzy średnio kilkadziesiąt razy w ciągu dnia, ale szczególnie jest to groźne, kiedy robimy to brudnymi rękoma. W ciągu dnia dotykamy klamek, poręczy na klatce schodowej czy w komunikacji miejskiej, trzymamy w nich pieniądze czy podajemy dłoń na przywitanie. Te sytuacja sprawiają, że na naszych rękach gromadzi się mnóstwo bakterii i wirusów, które możemy komuś innemu przekazać lub wsadzając palec do ust samemu się czymś zarazić. Dlatego też tak ważna jest dezynfekcja dłoni, po każdej statystycznie groźnej sytuacji. Najlepiej do tego celu użyć płyn do dezynfekcji rąk Ecolab, który w swoim składzie zawiera alkohol oraz środek pielęgnujący. Jest on dostępny w klasycznej butelce z dzióbkiem lub z pompką. Przeważnie jest on stosowany w szpitalach, ponieważ zapewnia higieniczną i chirurgiczną dezynfekcję rąk. Jest łatwy w stosowaniu i co najważniejsze nie wysusza skóry, ponieważ zawiera nawilżający aloes, glicerynę oraz pantenol, które zapewniają warstwę ochronną. Płyn zaczyna działać niemalże od razu po aplikacji, bardzo dobrze się wchłania, nie klei się i nie pozostawia uczucia mokrych dłoni. Higieniczną czystość zapewnia już po trzydziestu sekundach, natomiast chirurgiczną po trzech minutach.

Firma Ecolab jest dobrze znana w wielu placówkach medycznych, ponieważ produkuje specjalistyczne preparaty do odkażania dłoni i narzędzi. Najtaniej produkty tej firmy kupimy w sklepie producenta, ale są one dostępne także w sklepach medycznych.