Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/wedkarstwokatowice.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381
Bezpieczeństwo przechodnia - wedkarstwokatowice.pl

Bezpieczeństwo przechodnia

Odblaski to najczęściej są dodatki w postaci plastikowych zawieszek oraz opasek. Tego typu gadżety są rozdawane na licznych eventach oraz spotkaniach. Chociaż mają praktyczne zastosowanie opaski oraz odblaskowe breloczki mają swoje wady. 

Idealną alternatywą dla podanych powyżej gadżetów są taśmy odblaskowe pryzmatyczne do ubrań. Dlaczego warto je stosować? Na to pytanie odpowiemy poniżej. 

Przewagi taśmy odblaskowej do ubrań 

taśmy odblaskowe pryzmatyczneStosowanie odblasków na ubrania ma wiele pozytywów. Podobnie jak w przypadku opaski czy breloczka podczas nocnego spaceru możemy być widoczni dla samochodów. Zaleta stosowania taśmy odblaskowe pryzmatyczne sprawia, że nie musimy o niej pamiętać. W przypadku np. opaski łatwo ją zgubić. Często w pośpiechu zapominamy o wzięciu opaski. W takim przypadku możemy narażać się na niebezpieczeństwo. Dlatego taśmy odblaskowe pryzmatyczne są dużo lepszym rozwiązaniem. Przyczepienie małych pasków odblaskowych do kurtki, plecaka czy płaszcza jest gwarancją posiadania odblasku na stałe. Wytrzymałe taśmy odblaskowe pryzmatyczne są praktycznie nie do zdarcia. Jedynie, co musisz zrobić to przyszyć mały element poliestru. 

Rodzaje taśmy odblaskowej 

Pośród wielu rodzajów taśm te odblaskowe są niezwykle uniwersalne. Solidne taśmy odblaskowe pryzmatyczne do ubrań mogą być naszywane. W ofercie sklepów istnieją taśmy do naprasowywania. Standardowe rodzaje poliestrowych pasków są gładkie. Jeśli zależy Ci na lepszej estetyce warto wybrać taśmy odblaskowe pryzmatyczne z wypustkami. Tłoczony wzorek na szermiezie sprawdza się jako dodatek do galanterii skórzanej, akcesoriów sportowych czy dziecięcych. 

Warto dodać, że stosowanie taśmy odblaskowej do tkanin pozwala na uniknięcie konsekwencji prawnych. W terenie niezabudowanym stosowania elementów odblaskowych są koniecznością.